Ці різні юані: опис купюр

14 Січня 2016

Ви збираєтеся в Китай? Виходить, незабаром вам доведеться вирішити питання, як купити або продати юань. Що ж собою представляє ця валюта, які купюри зараз у ході і як вони виглядають? Перед тим, як шукати банки, що продають юані, потрібно відповісти хоча б на ці питання.

Опис юанів

Існує 5 поколінь валюти в Китаї, причому останнє покоління було введено в оборот в 1999 році. Однак і зараз ще можна випущений в 90-х китайський юань продати, купити або обміняти.

китайський юань продатиЯк виглядає ця валюта?

  • 1 юань. На особовій стороні купюри зображений Мао Цзедун, що, втім, характерно для всіх китайських грошей. Воістину банки, що продають юані, і прості співгромадяни цінують свою валюту не за оригінальність дизайну! На звороті ж відбита ущелина Чангянг (те ж стосується для купюр номіналом в 5 і 10 юанів). Відрізняється маслиновим кольором.
  • 5 і 10 юанів. Купюри виконані у фіолетових і блакитних тонах відповідно.
  • 20 юанів. Хочете купити або продати 20 юань? Придивіться, є чи на ньому зображення ріки Хуанхе, пофарбованої в коричневий колір (не через складну екологічну обстановку в Китаї, а тільки через офарблення самої купюри).
  • 50 юанів відрізняється зображенням Великої китайської стіни й приємним зеленим кольором.
  • Нарешті, на купюрі в 100 юанів буде зображений China Century Altar і дракон, що летить високо в небі.

Дивні факти, про китайську валюту

  1. Бажаєте китайський юань продати або купити? Знайте, що дрібні купюри практично не захищені від підробок. Зате на великих номіналах захист що ні на є самий ексклюзивний – волосся Мао Цзедуна, які ви навіть можете пощупати.
  2. На противагу політичної «ангажованості» купюр, монети підкреслено виготовляють «аполітичними». Так, на монеті в 1 юань можна помилуватися зображенням хризантеми.
  3. Максимальною купюрою залишається 100 юанів. Тому коли має бути дійсно велика угода, покупцям нічого не залишається, як перевозити гроші сумками.

І запам’ятаєте: якщо вам потрібно поміняти цілодобово безпечно будь-які суми, то вам на Римарську. Ми допоможемо купити й продати юань по самому вигідному курсі, залишивши нашого клієнта максимально задоволеним!

Схожі публікації
Де в Харкові можна обміняти долари на шекели без черги
Де в Харкові можна обміняти долари на шекели без черги
25 Вересня 2018

Ізраїль - розвинена країна з високим рівнем життя. Але сьогодні мова йтиме не про неї, а про місцеву валюту - шекелях. Вони точно вам стануть у ...

Як уникнути шахрайства при обміні валюти?
Як уникнути шахрайства при обміні валюти?
10 Березня 2018

Здавалося б, обмін валюти в наш час - це настільки звичний і доступний процес, що ніяких питань він у принципі викликати не повинен. Але, на жаль, ...

Як обміняти старі купюри на нові в Харкові?
Як обміняти старі купюри на нові в Харкові?
13 Листопада 2017

Практично кожна людина зіштовхувалася із ситуацією, коли грошова купюра втрачає платоспроможність через старість. І от людина попадає в неприємне ...

Покупка валюти – ТОП-5 лайфхаків
Покупка валюти – ТОП-5 лайфхаків
4 Вересня 2017

Постійні коливання курсу гривні до долара або гривні до євро, в останні 2-3 року змушують задуматися. Українці скуповують валюту, причому часто ...