Міжнародні грошові перекази – кращі умови від компанії Money 24 Харків

Міжнародні грошові перекази – кращі умови від компанії Money 24 Харків

Ми готові в будь-який момент надати послугу з переказу грошей в будь-яку точку світу на найвигідніших умовах. Просто заповніть потрібну форму, дочекайтеся дзвінка нашого менеджера, і поспілкуйтеся з ним з приводу своєї заявки. За все інше відповідальність лежить повністю на нас.
Повна фінансова безпека
Грошові перекази в будь-якій валюті світу
Переказ валюти в будь-яку точку світу
Сума валюти для переказу в будь-якій кількості

Компанія Money 24 у Харкові пропонує організовувати міжнародні грошові перекази в Україні, допомагаючи людям вигідно й швидко перемістити певну суму з одного регіону в іншій. Пропонуємо докладніше ознайомитися з умовами оформлення переказів і перевагами співробітництва з Money 24. Якщо вам буде потрібно дана послуга, ми завжди готові допомогти.

Особливості грошових переказів по світу

Філії компанії Money 24 за межами нашої країни перебувають у Празі, Варшаві й Майямі. Але якщо вам необхідно відправити кошти в іншу країну, зв’яжіться з нами за телефонами (099) 199-000-1 або (066) 000-000-1. Наші менеджери із задоволенням вас проконсультують із приводу можливості відправлення грошей в інші держави, а також допоможуть організувати міжнародні перекази грошей в Україну.

міжнародні перекази грошей в Україну

Ми пропонуємо переказувати в інші країни не тільки популярну іноземну валюту (долари і євро), але й грошові одиниці, що рідко зустрічаються: фунти, франки, злоті й т.д.

Причини замовити міжнародний переказ грошей в Україні

Трансфер грошових сум може знадобитися:

  • трудовим мігрантам;
  • бізнесменам і інвесторам;
  • для особистих цілей.

Якщо один зі членів сім’ї виїхав на заробітки в іншу країну, він може регулярно висилати грошову допомогу в Україну завдяки компанії Money 24. Також послуга буде потрібна тим, хто живе в різних державах з родичами або близькими людьми, які потребують фінансової підтримки.

Що стосується бізнесу, то грошові перекази потрібні досить часто. Це стосується інвестицій у привабливі закордонні проекти, а також міжнародних компаній, представництва яких перебувають у різних куточках землі.

міжнародні перекази грошей в Україну

Грошові перекази з Money 24 Харків: переваги

  1. Простота оформлення. Щоб зробити переказ коштів, будуть потрібні контактні дані одержувача та відправника і сума, яку потрібно передати.
  2. Зручність. Щоб робити міжнародні перекази в Україні, вам потрібно лише звернутися до співробітників компанії Money 24 і надати інформацію. Далі ми все беремо у свої руки, а вам не доведеться нічим займатися самостійно.
  3. Вигода. Компанія Money 24 організовує перекази грошових сум з мінімальною комісією (від 0,01%).

Звертайтеся до послуг компанії Money 24 у Харкові, щоб оформити міжнародні перекази грошей в Україні на привабливих умовах.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

м. «Історичний музей», вихід на Бурсацький спуск, повернути праворуч і йти в бік ХАТОБу, орієнтир - рожева будівля

Цілодобово

ПОКАЗАТИ НА МАПІ