1

Курс долару до гривні в Харкові на сьогодні | Купити долар в Харкові

Купівля
28.5500
Продаж
28.8500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
28.5500
Продаж
28.8500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1300 1.1350
GBP/USD 1.3200 1.3500
USD/RUB 75.7500 79.7900
EUR/RUB 86.5500 89.9900
USD/PLN 4.0300 4.1400
EUR/PLN 4.5500 4.6500
Графік змін Курс долару до гривні в Харкові на сьогодні | Купити долар в Харкові

курс долара до гривні харківЯкщо вам потрібно продати або купити долар у Харкові, то ви за адресою. Ми пропонуємо кращий курс долара до гривні на сьогодні. На сайті зверху ви знайдете оптові й роздрібні курси для покупки та продажу валюти. Там же можна відразу замовити обмін онлайн – так ви зафіксуєте курс на момент бронювання. Якщо хочете отримувати новини про зміну курсу долара в обмінних пунктах, то підписуйтеся на наше SMS-розсилання.

У центральному офісі на Римарській, 23 цілодобово працює  обмін гривні на будь-яку валюту, включаючи й американську. Курс долара до гривні Харків пропонує різний, і ви напевно знайдете більше вигідний, ніж у нас. Але це будуть нелегальні обмінники з сумнівною репутацією. У нас же ви одержуєте гарантії безпечного обміну, знижки для постійних клієнтів і фінансові консультації.

Розповідаємо, як і чому варто звернутися до нас.

Як купити долар у Харкові?

Для замовлення валюти досить зайти на сайт і оформити заявку. Шукайте великі жовті кнопки «ОБМІНЯТИ».  Кожна заявка з’являється лише на 30 хвилин з моменту оформлення. За цей час Ви зможете приїхати в наш обмінник або зв’язатися за телефоном для обговорення деталей: 38 (099) 199-00-01. Мережа обмінних пунктів розташована в різних районах міста.

Вибирайте найближчий обмінник, залишайте заявку та приїжджайте до нас.

Як подивитися курс долара в Харкові?

курс долара до гривні на сьогодніВідразу під кнопкою заявки на обмін висить графік зміни курсу USD/UAH. Якщо вам цікава динаміка, то із графіка її легко дістати. Синя лінія – це курс продажу, чорна – курс покупки. Для початку оберіть період:

  • «За останні дні» включає 6-7 днів, це актуальна динаміка.
  • «За останній місяць» включає 28-31 день, це середній строк.
  • «За весь час» включає коливання із квітня 2015 року, це повна динаміка.

У правому верхньому куті графіка Ви можете виставити свій період для курсу «долар/гривня». Отут працюють будь-які дати, але не раніше 8 квітня 2015 року, коли ми почали відслідковувати динаміку. На смузі в нижній частині теж можна регулювати діапазон вручну, за допомогою повзунків або стрілок. Радимо переглядати динаміку від тижня до місяця, щоб побачити актуальні коливання.

Що ми пропонуємо для покупки долара в Харкові?

Крім простого обміну валют ми також здійснюємо грошові перекази по Україні та світу. Переводимо долари між містами і країнами, для замовлення залиште заявку у спливаючому вікні.

Актуальний курс долара Харків забезпечує завдяки резерву валют. Ми завжди купуємо або продаємо долари за рахунок накопиченої валюти або гривень. Якщо обміняти гроші потрібно терміново, то сміло завітайте на Римарську, 23 – головний офіс працює цілодобово, резерв є завжди.

Заходьте на наш сайт або дзвоніть нам. Розповімо про актуальний курс долара в обмінниках Харкова на сьогодні, обміняємо валюту. Чекаємо ваших заявок цілодобово!

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

м. «Історичний музей», вихід на Бурсацький спуск, повернути праворуч і йти в бік ХАТОБу, орієнтир - рожева будівля

Цілодобово

ПОКАЗАТИ НА МАПІ