Відгуки Money 24
Залишити відгук
money24 Money24 $$$
Ганна Васильєва

Я часто їжджу в закордонні відрядження і без готівки, на жаль, обійтися не виходить. Щоб не втрачати часу міняю євро в Харкові. З минулого літа почала користуватися послугами MONEY24. Перший раз випадково зайшла до відділення на Римарській. Мені швидко поміняли гроші і запропонували наступного разу скористатися сайтом. На моє здивування у вас виявився зручний сервіс, особливо порадувала можливість оформити заявку онлайн, зафіксувати курс і забрати валюту в зручний для мене час. В моїй особі ви придбали постійного клієнта. Бажаю вам процвітання і вдячних клієнтів.

money24 Money24 $$$
Роман

Збиралися в Англію, вирішили не ризикувати і без готівки туди не їхати. Фунти стерлінги обміняли без проблем в MONEY24. Перед цим заходили в кілька обмінників, де був заявлений курс фунта на табло, але готівки там не виявилося. Здавалося б, валюта не така вже й рідкісна, але курс є, а грошей немає. Наступного разу знаємо, куди йти відразу. Курсом і обслуговуванням задоволені. Рекомендуємо.

money24 Money24 $$$
Дмитро

Приїжджаючи до Харкова, часто бувають потрібні долари. Перевіряю курс на сайті, там же залишаю заявку на обмін. Завжди все швидко і без проблем.

money24 Money24 $$$
Женя Вашурова

Перед поїздкою до Німеччини вирішили обміняти рублі на 3000 Євро. В Ощадбанку курс нереальний. Дізналися про Мані 24. Обміняли там. Курс вигідний. Можу радити.

money24 Money24 $$$
Свєта Анікєєва

Доводилося користуватися цим обмінником кілька разів, сум достатніх для обміну завжди вистачало. Курс на той момент був більш ніж справедливий. Долари та євро, без проблем.

money24 Money24 $$$
Володимир Геннадійович

Хороший, я сказав би, навіть самий вигідний обмінник в місті. Тому тільки сюди звертаюся з великими сумами. Оформляю через сайт обмін, фіксую і протягом півгодини під’їжджаю за грошима.

money24 Money24 $$$
Олексій Ряхузов

Відмінний обмінник, в якому будучи в Харкові міняв євро на гривні. Курс був ринковим, обмін пройшов швидко і без проблем.

money24 Money24 $$$
Руслан Малинов

Нещодавно був у Харкові і потрібно було терміново поміняти валюту. Обміном тут залишився задоволений, подав на сайті заявку, зафіксувавши таким чином курс і без проблем ночі здійснив обмін.

money24 Money24 $$$
Тетяна Горемикін

Міняю часто в цьому обміннику євро на гривні. У них завжди найвигідніший курс, я завжди порівнюю перед обміном курс в банках і тут. А ще мені подобається, що вони працюють в будь-який час.

money24 Money24 $$$
Антон Петров

Коли був в Харкові саме тут обмінював валюту. Сума була у мене не маленька, але обміняв без проблем і за вигідним курсом. Працюють цілодобово, що дуже зручно і є можливість зробити заявку онлайн. Якщо треба обміняти валюту в Харкові, то раджу їхати до цих хлопців.

money24 Money24 $$$
Інна Вітковська

Часто міняю в обміннику валюту, завжди задоволена. Курс найвигідніший, немає обмежень на суму, до того ж обміняти можна в будь-який час доби. Все швидко і чітко. Якісний сервіс.

money24 Money24 $$$
Артур

Вітаю!
Хочу висловити свою подяку, касиру Мілена, яка обслуговувала мене, сьогодні на Сумщині 82!
Дуже приємна і ввічлива дівчина, все пройшло досить швидко і професійно, ніж я очікував!
У плоть до того, що поцікавилася якими купюрами мені буде зручніше отримати гроші.
Велике спасибі, побільше б таких касирів!
З повагою, Артур!

Ви вже користувалися послугами Money 24? Ми чекаємо на вашу думку!
Залишити відгук