Обмін польських злотих у Харкові | Курс злотий до гривні

Купівля
8.2500
Продаж
8.6500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
Продаж
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 0.9500 0.9740
GBP/USD 1.0600 1.1700
USD/PLN 4.8500 5.0300
EUR/PLN 4.8100 4.9500
Графік змін
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

м. «Історичний музей», вихід на Бурсацький спуск, повернути праворуч і йти в бік ХАТОБу, орієнтир - рожева будівля

Цілодобово

ПОКАЗАТИ НА МАПІ
Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти

курс гривні до злотогоПольські злоті – це національна валюта Польщі, в країні без них не обійтися. Ми пропонуємо більш вигідний курс гривні до злотого, ніж в Європі. Працюємо в різних районах Харкова. Кожен день оновлюємо інформацію за результатами торгів – курс злотого пишемо на головній сторінці сайту.

За допомогою онлайн-заявки на обмін ви можете зафіксувати курс на півгодини. За цей час зв’яжемося і обговоримо подробиці обміну злотих. Щоб не пропустити коливання курсу злотого до гривні, замовте SMS-розсилку, це безкоштовно. Якщо вкажете в заявці адресу електронної пошти, то зведення по курсам відправимо і туди.

Наші відділення працюють за зручним графіком, а в разі необхідності терміново провести обмін, є цілодобові відділення. Напишіть або зателефонуйте нам, щоб дізнатися подробиці. Крім обміну грошей здійснюємо грошові перекази по Україні та світу.

Розповідаємо, як купити польську валюту і перевірити її динаміку на сайті.

Як відбувається обмін злотих у нас?

Працюємо тільки з готівкою для забезпечення безпеки. Валюту при покупці і продажу перевіряємо на детекторах, клієнтів супроводжуємо до машини. Обмін злотих можливо здійснити в будь-якому з наших офісів по місту. Для захисту від коливань курсу залишайте заявку на сайті, вона діє 30 хвилин. Вам потрібна кнопка «ОБМІНЯТИ», заповніть анкету по натисканні на неї:

  1. Виберіть, яку валюту міняти. За умовчанням вибраний злотий до гривні.
  2. Виберіть, чи хочете ви купити злоті або продати. Відразу перевірте курс.
  3. Введіть потрібну суму. Поруч з’явиться перерахунок в гривнях.
  4. Введіть ім’я та телефон. За ним ми зв’яжемося з вами і обговоримо деталі.

Щоб бачити, як змінюється польський злотий, курс гривні і інших валют, введіть e-mail. На пошту кожен день відправляємо зведення по курсам, це теж безкоштовно. Ми передзвонимо протягом півгодини, але ви можете зробити це раніше. Якщо не хочете чекати, то приїжджайте в будь-який офіс відразу. Попередньо напишіть або зателефонуйте нам за вказаними на сайті контактам.

Як перевірити курс валют «польський злотий/гривня»?

польський злотий курс до гривніПоки ви чекаєте відповіді на заявку, почитайте сайт, блог або подивіться на динаміку курсів. Графік під кнопкою обміну показує коливання курсу валют польського злотого з весни 2015 року. Виберіть зручний діапазон: останні 5-6 днів, останній місяць, увесь час. Можете виставити й свій інтервал на будь-які дати.

Верхня лінія на графіку показує курс продажу злотого, нижня – курс покупки. порівняйте динаміку за останній місяць, щоб зрозуміти, як валюта буде поводитися далі. Крім курсу гривні до польського злотого ми пропонуємо таблицю по інших валютах. Вона висить на головній сторінці, над кнопкою «ОБМІНЯТИ».

Що потрібно пам’ятати про курс гривні до злотого?

Польський злотий існує з XV століття, валютою Польщі став в 1924 році. До 2000 року уряд регулювала курс, тепер же він вільний. Ви напевно захочете купити злоті, якщо збираєтеся в Польщу відпочивати або працювати. Поки країна не збирається переходити на євро, «але в середньостроковій перспективі ситуація може змінитися», вважає міністр фінансів Тадеуш Косціньскій.

Радимо стежити за курсом злотого, щоб купити валюту за найвигіднішою ставкою. Курс встановлюють на торгах о 17:00 кожного робочого дня або о 16:00 в п’ятницю. Щоденний курс польського злотого до гривні ми відправляємо на e-mail і телефон, якщо ви підписалися на розсилку. На сайті також оновлюємо курси кожен день, стежачи за торгами. Перевірити курс можна і в офісах, адреси яких ви знайдете на нашому сайті.

Фіксуйте курс злотого до гривні за допомогою заявки і приїжджайте до нас, чекаємо!