Обмінний пункт Money 24 Полтавський шлях

27 Листопада 2020

Українцям міняти валюту доводиться в різних життєвих ситуаціях. В одних це пов’язане з бізнесом, інвестиціями, трейдингом, в інших – з особистими цілями. Іноземна валюта потрібна для подорожей, переїздів, зберігання заощаджень. Запрошуємо вас в обмінку на вул. Полтавський шлях у Харкові, щоб вигідно конвертувати валюту та замовити інші фінансові послуги.

Як встановлюється курс в обмінці на вулиці Полтавський шлях

Курс валют в обмінному пункті Money 24 формується відповідно до балансу попиту та пропозиції, що встановлюється в ході торгів на міжбанківському ринку, а також на основі даних НБУ. Є кілька сфер, які впливають на валютні курси.

Економіка

Обмінках Полтавський шляхЦіни інвалют міняються залежно від обсягу ВВП, рівня інфляції й безробіття, промислового виробництва, зовнішніх боргових зобов’язань і сальдо платіжного балансу.

Фінанси й політика

Вибори, зміни законодавства та політики оподаткування, зовнішньополітичні й збройні конфлікти – всі ці фактори здатні спровокувати с курсу стрибки грошової одиниці.

Монетарна політика

Національний банк України контролює курс гривні та підтримує його на стабільному рівні за допомогою інтервенцій, процентних ставок, контролю експорту й імпорту, а також забороною на обмін великих сум.

Послуги обмінного пункту Money 24

В обмінці на Південному вокзалі ви можете обміняти на вигідних умовах євро, долари, рублі. Також ми працюємо з рідкими грошовими одиницями: франками, злотими, лірами, дирхамами, фунтами й багатьма іншими. Щоб зафіксувати курс, перед відвідуванням обмінника створіть онлайн-заявку на нашому сайті.

Також ми:

  • міняємо електронні валюти;
  • оформляємо внутрішні й зовнішні грошові перекази з мінімальною комісією;
  • приймаємо старі, зношені купюри.

Переваги обміну в Money 24 на Південному вокзалі

Обмінках Південний вокзалМи приймаємо клієнтів цілодобово. Якщо вам терміново потрібно конвертувати валюту, сміло приходьте за адресою вул. Полтавський шлях, 56/58 – і ми допоможемо вам це зробити. Нас легко знайти завдяки зручному розташуванню в районі Південного вокзалу.

У пункті обміну Money 24 вас очікує:

  • вигідний курс валют, який можна заздалегідь зафіксувати;
  • приємне й швидке обслуговування;
  • безпека і перевірка всіх купюр на дійсність.

Наші клієнти, які користуються послугами на регулярній основі, одержують приємні знижки. Чекаємо вас у будь-який зручний час.

Схожі публікації
Самий вигідний курс долара в обмінці Money 24 на Римарській
Самий вигідний курс долара в обмінці Money 24 на Римарській
27 Листопада 2020

Чому жителям Харкова так важливо знати курс долара? По-перше, у нашу країну імпортується багато іноземних товарів, а виходить, їхня ціна прямо ...

Вигідні курси валют в обмінці на Сумській – Money 24 Харків
Вигідні курси валют в обмінці на Сумській – Money 24 Харків
31 Серпня 2020

Харків'яни щодня звертаються за фінансовими послугами, самою популярної з яких залишається обмін валют. Конвертувати іноземні грошові одиниці ...

Пункти обміну валют Money 24 на Барабашово із самим вигідним курсом у Харкові
Пункти обміну валют Money 24 на Барабашово із самим вигідним курсом у Харкові
30 Серпня 2020

Обмін валют - це послуга, якою регулярно користуються всі жителі Харкова. Конвертувати грошові знаки потрібно в різних ситуаціях: для міжнародних ...

Обмін валюти оптом у Харкові
Обмін валюти оптом у Харкові
11 Квітня 2018

Коливання курсу гривні до світових валют - долару, євро - не припиняються з 2014 року. Через це багато хто зацікавилися іноземною валютою та ...