Обмін валюти цілодобово в Харкові

16 Серпня 2017

У Національному Банку України повідомили про скорочення банкоматів і банківських терміналів у країні. При цьому НБУ вказують, що кількість операцій, здійснюваних безготівковим способом, постійно зростає. Варто також відзначити, що зниження кількості банківських терміналів призвело до збільшення кількості обмінних пунктів, а також сервісів обміну валют.

Статистичні дані НБУ, стосовно зменшення кількості банкоматів:

  1. Кількість банкоматів в Україні скоротилося на 9,5%. Це досить істотний показник, що скоріш за все говорить про те, що дана тенденція буде тривати й далі.
  2. Ще більш вагомо ситуація позначилася на наявності терміналів у банку – кількість банківських терміналів зменшилася на 20,4%.
  3. Торговельних терміналів стало на 6% менше.
  4. Загальне число підприємств, що дозволяють розплачуватися за допомогою платіжних карт, скоротилося на 1,5%.
  5. Людей, що мають платіжні карти, стало менше на 15,4%.

При всіх цих значеннях кількість безготівкових фінансових операцій поступово росте. Так, на стан за вересень 2015 року, з січня цього ж року їхнє число виросло на 17,5%.

Цілодобові пункти обміну валют

обмін валюти цілодобовоУ зв’язку зі сформованою обстановкою, в Україні значно виросла кількість обмінних пунктів, у тому числі й тих, що пропонують цілодобовий обмін валюти. І це не дивно. НБУ істотно обмежує можливість обміну валют, у той час як більшість людей продовжує використовувати різні фінансові операції. Однак через вагомі обмеження, багатьом доводиться звертатися в пункти обміну.

Буває так, що обміняти валюту потрібно дуже терміново – до вильоту залишається пара годин, а потрібної суми на руках немає. Така ситуація може трапитися й пізно ввечері, і рано вранці, і навіть прямо опівночі. Звичайні обмінні пункти вже не працюють, так що варто звернутися в обмін валюти цілодобово. Таку процедуру пропонує наш офіс на Римарській, 23, у самому центрі Харкова.

Обслуговуємо вас день і ніч спеціально, щоб ви могли обміняти гроші швидко й зручно. Для цього ж ми зробили сайт, на якому в режимі реального часу можна відслідковувати курс валют. На графіках і в єдиній таблиці легко простежити, як змінився курс по днях і місяцях. Цілодобовий обмін валюти гарантуємо безпечний – гроші проходять перевірку на детекторах, операції шифруються.

Давайте розберемося, як обміняти гроші в нас і що ще ми готові запропонувати.

Порядок обміну валют у Харкові цілодобово

Для придбання або продажу будь-якої валюти ви можете просто приїхати в один з наших офісів. Без пауз працює тільки основний – це офіс №11 на вулиці Римарській, 23. Перебуває він у великому рожевому будинку наприкінці вулиці навпроти Хатоба. У нас є резерви, тому валюту продамо за будь-яких умов. Але рекомендуємо скористатися спеціальною послугою – онлайн-бронюванням.

Цілодобовий обмін валют Харків пропонує прямо на сайті. Міняти гроші ми однаково будемо готівкою, але онлайн ви можете забронювати курс. Заповніть анкету, введіть ім’я, телефон і адресу e-mail. Впишіть суму обміну, перевірте відповідність курсів і відправте заявку. Так ваш курс долара і іншої валюти в Харкові на півгодини стане невразливий до будь-яких коливань!

Після відправлення анкети ми самі подзвонимо вам. Потрібно буде приїхати в обмінний пункт, але не забувайте, що обмін валют цілодобово Харків пропонує тільки на Римарській. Якщо хочете, то подзвоніть нам самостійно, щоб обговорити подробиці – день і ніч ми доступні по телефоні 38 (099) 199-00-01. Ще ми є в соцсетях, адреси дивиться на сайті.

Послуги, крім цілодобового обміну валюти

цілодобовий обмін валютиМи пропонуємо клієнтам ряд послуг, пов’язаних з обміном. З готівкою проводимо операції тільки в офісах. У нас є обмін основних валют світу: доларів США, Канади або Австралії, євро, британських фунтів, рублів, швейцарських франків, злотих, шекелей, юанів, турецьких лір. У Харкові обмін валют цілодобово проводимо тільки з готівкою, але є й операції з електронними грошима:

  • У платіжних системах. Вітчизняні системи Приват24 і ін. використовуємо найчастіше, там найбільший резерв. З іноземними працюємо в доларах і євро, є вивід біткоінів. Залишайте заявку, щоб точно бути впевненими в обміні криптовалют.
  • За допомогою переказів. В обмінному пункті відразу після покупки валюти можете відправити гроші за рубіж або по Україні. Ми співпрацюємо з кур’єрськими службами, забезпечуємо перекази готівки поштою й електронні з карти на карту. Залишайте заявку на переказ онлайн.

Всі послуги доступні в офісі на Римарській і інших точках по місту.

Принципи цілодобового обміну валют у Харкові

Ми піклуємося про безпеку клієнтів, тому навіть у центрі міста супроводжуємо їх до власного автомобіля або суспільного транспорту. Уночі особливо рекомендуємо скористатися цією послугою. Якщо ви хочете поміняти валюту вночі, то краще заздалегідь сповістити про це, щоб ми встигли підготувати потрібну суму.

Обмін валют у Харкові цілодобово можуть запропонувати й в інших районах, але ми перебуваємо в центрі, поруч із метро. Це краще розташування обмінника із самим приємним курсом у місті, так що чекаємо вас!

Крім обміну валют, ми також здійснюємо обмін старих купюр. Детальніше про це за посиланням.

Схожі публікації
Де в Харкові можна обміняти долари на шекели без черги
Де в Харкові можна обміняти долари на шекели без черги
25 Вересня 2018

Ізраїль - розвинена країна з високим рівнем життя. Але сьогодні мова йтиме не про неї, а про місцеву валюту - шекелях. Вони точно вам стануть у ...

Як уникнути шахрайства при обміні валюти?
Як уникнути шахрайства при обміні валюти?
10 Березня 2018

Здавалося б, обмін валюти в наш час - це настільки звичний і доступний процес, що ніяких питань він у принципі викликати не повинен. Але, на жаль, ...

Як обміняти старі купюри на нові в Харкові?
Як обміняти старі купюри на нові в Харкові?
13 Листопада 2017

Практично кожна людина зіштовхувалася із ситуацією, коли грошова купюра втрачає платоспроможність через старість. І от людина попадає в неприємне ...

Покупка валюти – ТОП-5 лайфхаків
Покупка валюти – ТОП-5 лайфхаків
4 Вересня 2017

Постійні коливання курсу гривні до долара або гривні до євро, в останні 2-3 року змушують задуматися. Українці скуповують валюту, причому часто ...