Курс долара в динаміці: свіжі дані й прогноз

26 Лютого 2019

Динаміка курсу долара – це сама затребувана інформація в економічній сфері для українців. Американська валюта може знадобитися для закордонних подорожей, міжнародних переказів і платежів, інвестування, трейдингу на біржах або інших цілей. Щоб зробити вигідну конвертацію, варто бути в курсі всіх подій. Пропонуємо довідатися докладніше про формування вартості USD і коливаннях грошової одиниці за минулий рік. Також ви можете ознайомитися із прогнозами на майбутнє, щоб мінімізувати втрати при обміні.

Що впливає на вартість USD

динаміка курсу долараДинаміка долара істотно залежить від економічного становища Сполучених Штатів. Для аналізу необхідно враховувати:

  • приріст ВВП;
  • динаміку державного боргу;
  • інфляцію;
  • платіжний баланс;
  • співвідношення зайнятого й безробітного населення.

Тому що більшість міжнародних угод оплачуються в американській валюті, вартість даної грошової одиниці перебуває під впливом довіри великих інвесторів. Чим рідше USD стає коштами платежу в розрахунках між країнами, тим швидше падає його ціна.

Графік курсу долара показує певні стрибки, коли змінюється вартість сировинних товарів. Тому що США є самим масштабним імпортером і споживачем нафти й золота, місцева валюта сильно прив’язана до цих продуктів. Якщо їхня вартість росте, USD девальвується.

Ще один важливий фактор впливу на курс долара в динаміці – Федеральна резервна система. Даний орган здатний вживати заходів по стабілізації американської валюти. Найпоширенішими інструментами грошової політики є інтервенції й зміна ставки по кредитах.

Динаміка курсу долара за останній рік: що буде далі

На сайті Money 24 Харків є графік курсу долара, що докладно відображає коливання грошової одиниці за останній часом. За перші три місяці 2018 року різких стрибків не спостерігалася: вартість трималася на рівні 28 грн за 1 долар. До середини літа USD стосовно UAH девальвувалася: його ціна спустилася до рівня 26 грн. У вересні відновилася колишня ситуація (за 1 USD приблизно 28 UAH), і на сьогоднішній день залишається такою. Можна зробити висновок, що за минулий рік був стабільний курс долара.

На думку фахівців, співвідношення гривня/долар перебуває під впливом фактору сезонності. В останні місяці курс USD/UAH формувався головним чином за рахунок обсягів зовнішніх боргових зобов’язань і співробітництва України із МВФ.

За прогнозами експертів, до середини 2019 року відбудеться ріст курсу долара в динаміці. Очікується, що його вартість складе близько 30 гривень. Це пояснюється збільшенням мінімальної заробітної плати населення, внаслідок чого росте купівельна спроможність. Такий розвиток подій стимулює попит на покупку іноземної валюти.

Обмін доларів у Харкові – швидко й просто з Money 24

курс долара динамікаЩоб купити або продати долари без комісій, схованих платежів і ризику пограбування, звертайтеся до нашої компанії.

Money 24 – це краще рішення, тому що:

  1. Ми пропонуємо масу корисних онлайн-інструментів. Ви можете вивчити крос-курси, перевести гривню в інвалюту або навпаки, на калькуляторі, а також зафіксувати курс на сайті перед відвідуванням обмінника;
  2. Ми заощаджуємо ваш час. Обмінні пункти Money 24 у Харкові надають послуги щодня, а на вул. Римарській – цілодобово;
  3. Ми стежимо за економічними новинами. Ви можете відстежити останні зміни курсу долара на графіку, щоб спрогнозувати подальший розвиток подій.

Money 24 – це найпривабливіший курс долара в Харкові щодня, турбота про клієнтів і спеціальні умови для оптового обміну.

Схожі публікації
Курс рубля на чорному ринку
Курс рубля на чорному ринку
9 Січня 2019

Українці постійно цікавляться курсом валют. Крім вартості американської і європейської валюти їх хвилює курс рубля на чорному ринку. Цей інтерес ...

Як формується комерційний курс валют в Україні
Як формується комерційний курс валют в Україні
22 Грудня 2018

Для українців комерційний курс валют - важливий показник. Це індикатор п'яти важливих факторів: Купівельної спроможності громадян. Рівня ...

Курс євро на чорному ринку. Чим небезпечний нелегальний обмін валют?
Курс євро на чорному ринку. Чим небезпечний нелегальний обмін валют?
23 Жовтня 2018

Останнім часом українці стали частіше купувати іноземну валюту, у тому числі і євро. Цікаво, що при наявності сотень обмінників і банків багато з ...

Курс Нацбанку сьогодні: прогноз на найближчий час
Курс Нацбанку сьогодні: прогноз на найближчий час
21 Жовтня 2018

Національний банк України (далі - Нацбанк) визначає вартість іноземних валют стосовно гривні. І оскільки ми міняємо гроші, щоб: а) поїхати у ...