Курс валют євро до гривні на сьогодні | Обмін євро в Харкові

Купівля
39.0000
Продаж
40.8000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
Продаж
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 0.9500 0.9740
GBP/USD 1.0600 1.1700
USD/PLN 4.8500 5.0300
EUR/PLN 4.8100 4.9500
Графік змін
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

м. «Історичний музей», вихід на Бурсацький спуск, повернути праворуч і йти в бік ХАТОБу, орієнтир - рожева будівля

Цілодобово

ПОКАЗАТИ НА МАПІ
Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти

курс євро до гривніПропонуємо цілодобово обміняти євро за найвигіднішим курсом в Харкові. Порівняйте наші пропозиції з іншими обмінниками, і переконайтеся самі. Щодня оновлюємо курс євро до гривні оптом і в роздріб. Актуальні курси євро дивіться у верхній частині сторінки, поруч із позначкою €.

«ЗАЯВКА НА ОБМІН» зафіксує курс на 30 хвилин, так що ніякі коливання його не змінять. Як зафіксували, так і обміняємо.

Гроші обмінюємо в офісах, вони розташовані у всіх районах міста. Головний офіс розташований за адресою: вулиця Римарська, 23, офіс 11. Там ми працюємо цілодобово, завжди є запас валют. Тому розповімо курс валют євро до гривні, обміняємо гроші в будь-який момент.

Розберемося з тим, як обміняти гроші, перевірити курс і замовити інші послуги.

Як купити валюту та довідатися курс євро до гривні на сьогодні?

Проводимо тільки готівковий обмін. Тому на сайті і пишемо про заявку, це тільки анонс обміну. Заповнити анкету легко, знайдіть велику кнопку «обміняти», клікніть на неї і заповніть поля форми зворотного зв’язку. Заявка фіксує курс євро в Харкові в нашому обмінному пункті на півгодини, протягом нього ми з вами зв’яжемося. Якщо не хочете чекати, то зв’яжіться з нами відразу після заповнення заявки.

Ми на зв’язку цілодобово.

Як перевірити курс євро на сьогодні?

курс євро харківЯкщо міняти гроші поки не треба, вивчіть динаміку валют. Для перевірки курсу євро в Харкові зверніть увагу на графік на цій сторінці вище. Синя лінія показує продаж, чорна – покупку. Перевірити динаміку можна за тиждень, місяць або довільний період, починаючи з 8 квітня 2015 року.

На головній сторінці над кнопкою обміну є «Уся таблиця курсів валют» для роздрібної торгівлі та опту. По ній можна перевірити курси валют: євро до гривні, долар до гривні, євро до долара. Зведення є для всіх валют, які ми міняємо, для гривні інформація найповніша.

Що потрібно знати про валюту й курс євро до гривні?

Євро ввели в 1999 році для країн Євросоюзу. Якщо ви збираєтеся в Європу, то вам точно знадобиться ця валюта. Дрібні розрахунки проводять монетами по 1 і 2 євро, є і євроценти: 1, 2, 5, 10, 20, 50. Але дрібниця ви отримаєте на здачу після першої ж угоди в Європі. Тому ми обмінюємо купюри за вигідним курсом валют євро до гривні.

Курси євро оновлюються щодня з 10:00, раз в півгодини. О 17:00 на міжбанківських торгах встановлюють результат на наступну добу. У п’ятницю і передсвяткові дні це роблять о 16:00, тому що потім торгів немає. Ми стежимо за новинами і оновлюємо курс євро в Харкові регулярно.

Телефонуйте, пишіть і приходьте до нас!