Де обміняти долари на рублі в Харкові за вигідним курсом

Купівля
Продаж
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.0450 1.0750
GBP/USD 1.2200 1.2650
USD/PLN 4.3000 4.5900
EUR/PLN 4.5500 4.8500
Графік змін
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

м. «Історичний музей», вихід на Бурсацький спуск, повернути праворуч і йти в бік ХАТОБу, орієнтир - рожева будівля

Цілодобово

ПОКАЗАТИ НА МАПІ
Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти

Валютна пара рубль-долар вважається однією із самих популярних через велике охоплення: за динамікою її росту/падіння стежать жителі всього пострадянського простору, а також бізнесмени зі США, Європи й Азії, які співпрацюють із російськими компаніями.

За останні пару років зріс інтерес до курсу валют рубля й долара і в Україні. Із чим пов’язаний попит на співвідношення долара до рубля в українців? І де можна обміняти американські гроші на російські якщо буде потреба?

Від чого залежить курс долара й рубля

долари в рублі калькулятор онлайнНазвати співвідношення в тій валютній парі безхмарними досить складно, оскільки динаміка росту/падіння залежить від багатьох факторів – від стану економічного сектора до розміщення політичних сил на світовій арені.

Але, щоб зробити прогноз, як поведеться долар до рубля найближчим часом, рекомендуємо звернути увагу на наступні фактори:

  • вартість за барель нафти: економіка Росії повністю підлегла ціні за барель «чорного золота», обсягів його видобутку та реалізації. Чим краще ці показники, тим міцніше рубль;
  • економічні санкції: після впровадження цієї міри в профільному секторі намітилася криза. Він був пов’язаний не тільки із припиненням поставок продуктів харчування, запчастин, устаткування та інших товарів від європейських брендів, але й припиненням співробітництва із закордонними банками. Першими відчули удар бізнес-організації, які брали кредити по низьких ставках у банківських установах з Європи. Після прийняття санкцій доступ до вигідних пропозицій був перекритий, і російські бізнесмени стали масово скуповувати долари в місцевих банках. Це призвело до появи небувалого ажіотажу навколо американської валюти, а потім і її дефіциту в країні;
  • панічні настрої в суспільстві: інтерес до долара з’явився не тільки в російських бізнесменів, але й рядових громадян. Вони стали скуповувати долари, щоб поповнити запас заощаджень на «чорний день». У підсумку, вартість долара стрімко поповзла нагору, а рубль подешевів;
  • політичні події: війни, вибори, дипломатичні зустрічі, візити лідерів світових держав в інші країни – це події, які впливають на курс валюти в парі рубль-долар. Оскільки результат подій невідомий. І це самий головний фактор, що провокує появу паніки в різних секторах економіки й у соціумі;
  • гри на фондових біржах: фінансові площадки підкоряються одному закону – попит формує пропозицію. І зовсім неважливо, які фактори й події спровокували інтерес до конкретної валюти. Часом ріст долара до рубля можуть створити штучно, тому дуже важливо вміти аналізувати й розбирати кожну конкретну ситуацію.

Курс валют у парі рубль-долар досить хиткий. Але розбираючись у факторах, які впливають на нього, ви зумієте вгадати, коли варто обміняти російські гроші на американські.

Як співвідношення долара й рубля впливає на заощадження українців

курс валют рубль доларРобота з російськими підрядниками – вибір багатьох IT-компаній, торгових центрів, ресторанів і приватних осіб, що заробляють на життя фрілансем. Вони говорять, що це – вигідне й прибуткове співробітництво.

Але є й інша сторона медалі, що варто вивчити перед тим, як довідатися курс рубля до долара, запустивши калькулятор, і підраховуючи потенційний прибуток.

Врахуйте, що правило обміну валют незмінне: якщо рубль дешевшає, то ви втрачаєте прибуток. Розглянемо це ствердження на прикладі. Представимо, що за роботу вам повинні виплатити – 1 000 рублів, коли співвідношення рубля до долара 55 до 1. Це значить, що обмінявши рублі на українські гроші, ви одержите 420 гривень (зразкова цифра).

Але як тільки рубль стосовно долара слабшає, то ви замість 420 гривень одержите 350-370. Через коливання курсу валют ви підете в мінус.

Якщо постійно стежити за динамікою валютної пари долар-рубль, то можна скоротити ризики й прийняти обмірковане рішення – чи варто працювати з російськими підрядниками, чи ні.

Де обміняти російські рублі на долари в Харкові

Якщо ви одержали російські рублі й хочете вкласти їх у більш надійну валюту, скористайтеся послугами сервісу Money 24.

Рекомендуємо спочатку перевести долари в рублі на онлайн калькуляторі, а потім обміняти російські гроші на американські в нашому обмінному пункті. Ми працюємо в режимі 24/7, без перерв і вихідних. Провести фінансову транзакцію ви можете в будь-який зручний час.

Також на нашому сайті ви зможете відстежити динаміку росту й падіння ціни в цій парі, вивчивши фінансовий графік. Це варто зробити для того, щоб вибрати найбільш підходящий період для обміну рублів на долари або навпаки.