Курс рубля на чорному ринку

9 Січня 2019

Українці постійно цікавляться курсом валют. Крім вартості американської і європейської валюти їх хвилює курс рубля на чорному ринку. Цей інтерес диктує, головним чином, географічне сусідство з Російською Федерацією. Незважаючи на політичну ситуацію в країні, багато наших громадян ведуть бізнес із сусідньою державою, часто їздять у Росію в гості. Тому валютна пара рубль-гривня залишається актуальною нарівні з доларом і євро.

Якщо ви плануєте поїздку в сусідню державу, ми рекомендуємо заздалегідь дізнаватися курс рубля (чорний ринок). Це дозволить без поспіху поміняти валюту, вибравши при цьому більше вигідний курс. А для підприємців пропонуємо ознайомитися з інформацією, від чого залежить курс російської валюти, це дозволить аналізувати ситуацію й вигідно проводити валютні операції.

Що впливає на вартість рубля

курс рубля черный рынокНасамперед, формування валютного курсу залежить від попиту та пропозиції на ринку. Крім цього, існує безліч інших факторів, серед яких ми виділимо головні сім:

  • коливання темпів інфляції;
  • активний платіжний баланс;
  • спекуляції на валютних ринках;
  • рівень надійності валюти;
  • політика держави в сфері фінансового регулювання;
  • вимоги імпортерів в області міжнародних розрахунків;
  • диспропорції процентних ставок у різних країнах.

Де сьогодні вигідно обміняти рублі в Харкові

Money 24 Харків – краще місце для обміну як російських рублів, так і інших валют. У нас ви одержите абсолютно безпечний обмін, на відміну від чорного ринку. А в порівнянні з великими банками, ми не беремо високий відсоток комісії.

курс рубля на чорному ринкуЗ нами зручно співпрацювати, тому що в нас ви можете:

  • довідатися курс рубля на сьогоднішній день у зручний для вас час;
  • скористатися калькулятором для перекладів великих сум;
  • ознайомитися із графіком UAH/RUB, щоб оцінити ситуацію в динаміці. Ви можете самі вибрати часовий інтервал і зробити оцінку ринкової ситуації.

Крім цього з нами ви заощаджуєте свій дорогоцінний час, тому що обмінники Money 24 працюють без вихідних і перебувають у різних районах міста.

Скористайтеся Money 24, щоб обміняти валюту за вигідним курсом! Ми робимо все швидко й безпечно!

Схожі публікації
Курс долара в динаміці: свіжі дані й прогноз
Курс долара в динаміці: свіжі дані й прогноз
26 Лютого 2019

Динаміка курсу долара - це сама затребувана інформація в економічній сфері для українців. Американська валюта може знадобитися для закордонних ...

Як формується комерційний курс валют в Україні
Як формується комерційний курс валют в Україні
22 Грудня 2018

Для українців комерційний курс валют - важливий показник. Це індикатор п'яти важливих факторів: Купівельної спроможності громадян. Рівня ...

Курс євро на чорному ринку. Чим небезпечний нелегальний обмін валют?
Курс євро на чорному ринку. Чим небезпечний нелегальний обмін валют?
23 Жовтня 2018

Останнім часом українці стали частіше купувати іноземну валюту, у тому числі і євро. Цікаво, що при наявності сотень обмінників і банків багато з ...

Курс Нацбанку сьогодні: прогноз на найближчий час
Курс Нацбанку сьогодні: прогноз на найближчий час
21 Жовтня 2018

Національний банк України (далі - Нацбанк) визначає вартість іноземних валют стосовно гривні. І оскільки ми міняємо гроші, щоб: а) поїхати у ...